Наші послуги Our services

Створення контенту

наповнення сайтів

написання текстів, що продають

SEO копірайтинг

додавання товарів до інтернет магазину

Наповнення сайту контентом

Наповнення сайту контентом, як правило, забирає у підприємств дуже багато часу і ресурсів та не завжди цей контент виявляється ефективним в плані продажів і просування сайту в пошукових системах. Ми створюємо сайти під ключ, і якщо у Вас немає часу або бажання писати тексти, шукати і редагувати графіку, ми зробимо це за Вас.

Весь контент, який ми створюємо, ретельно вивіряється і оформляється відповідно до дизайну Вашого сайту, а так само адаптується для відображення на мобільних пристроях. Додатково ми можемо забезпечити текст анімаціями, іконками та іншою графікою, щоб розставити акценти і звернути увагу відвідувачів сайту на ключову інформацію.

Наповнення інтернет магазинів

Є кілька варіантів наповнення інтернет магазинів:

  • Онлайн каталоги - підключення до Вашого сайту ресурсів сайтів-партнерів. У цьому випадку вся інформація включаючи картинки заллється на сайт автоматично і буде підтримуватися її актуальність. Раз на добу Ваш сайт сам буде звіряти свою базу даних з Вашими партнерами, від Вас не буде потрібно будь-якого участі в даному процесі.
  • Парсинг сайтів конкурентів - в цьому випадку ми пишемо програму, яка сканує потрібний сайт/сайти і копіює потрібні нам товари разом з графікою і цінами. Вам залишається лише відредагувати ціни, якщо потрібно, і сховати не актуальні для Вас товари. Ми можемо додатково додати функціонал зміни цін всіх товарів в каталозі на певний відсоток або прив'язати ціни до курсу валют. Сам курс валют можна буде редагувати вручну, або підтягувати автоматично з банку.
  • Наповнення вручну - найбільш трудомісткий процес, який ми можемо виконати за Вас, потрібно буде лише надати нам джерело інформації в електронному вигляді.

Наповнення сайту-візитки

Ми створимо і заллємо на Ваш сайт унікальний перевірений контент, який описує Ваші послуги, паралельно забезпечимо його необхідними ключовими словами, що дозволить з часом вивести Ваш сайт на перші сторінки пошукових систем. Також простежимо, щоб контент мав правильну ієрархію заголовків і створимо внутрішню перелінковку, що так само  важливо для СЕО оптимізації Вашого сайту.

Якщо сайт має новинний блог, ми будемо поступово наповнювати його статтями. Так пошукові системи будуть бачити що сайт живе, розвивається і будуть піднімати його в пошукових видачах.

Call us

Не знаєте з чого почати

Зателефонуйте нам

Замовити дзвінок
Call us