Наші послуги Our services

Створення сайтів

Landing Page

Сайт візитка

Сайт - каталог

Корпоративний сайт

Інтернет магазин

Дошка оголошень

Розробка сайтів

В Інтернеті дуже висока конкуренція і у Вас немає права на помилку. Середньостатистичний користувач ледачий, його увагу дуже розсіяно, і Ваш сайт повинен зацікавити його з перших секунд, інакше він перейде на інший інтернет ресурс. Сьогодні комерційний сайт - це повноцінне, а іноді і основне джерело прибутку компанії. І ми знаємо, як зробити його саме таким.

Студія «Awgur web» займається створенням сайтів на одному з найбільш просунутих інструментів для розробки - Laravel php framework. Розробляємо веб сайти, які подобаються пошуковим системам і Вашим потенційним клієнтам: легкі в управлінні, швидкі і ефективні.

Які сайти ми робимо

Створення landing-page (односторінковий сайт)

Сайт складається з однієї сторінки і присвячений одному товару чи послузі. Виконаємо розробку сайту під ключ: спроектуємо структуру, створимо унікальний дизайн, напишемо текст, і виконаємо верстку і логіку. Подібні сайти створюються, як правило, під контекстну рекламу google або рекламу у соцмережах.

Створення інтернет-магазину

Бажаєте продавати через Інтернет та економити на торгових площах і персоналі? Створимо для вас якісний інтернет-магазин. Ми не працюємо з шаблонами і можемо впровадити абсолютно будь-який функціонал, який Вам потрібен:

 • Підключимо поштові сервіси, такі як «Нова пошта», «Міст експрес» та ін .;
 • Підключимо платіжні системи LiqPay, PayPal, Stripe, Alma і ін .;
 • Налаштуємо СМС розсилку;
 • Підключимо 1С бухгалтерію;
 • Підключимо будь-яку CRM систему;
 •  Це лише мала частина того функціоналу, який ми можемо впровадити на Вашому сайті. Для нас немає нездійсненних завдань.

Сайт візитка

Сайт який містить повну інформацію про Вашу компанію: перелік послуг, контактні дані, інформація про співробітників та ін. Так само сайт може мати форму зворотнього зв'язку та чат для спілкування з клієнтами. Додатково можна додати блок «питання та відповіді», новинний блог та багато іншого.

Переваги наших сайтів

Унікальний дизайн

Враховуємо останні напрямки та побажання наших клієнтів. Дизайн Вашого сайту буде стильним і гармонійним, а головне ефективним. Користувачі отримають повну інформацію про Вашу компанію, товари і послуги.

Наповнення контентом

Забезпечимо якісне наповнення вашого сайту. Напишемо тексти, розмістимо і відредагуємо графічний контент. Сайт буде повністю готовий до роботи.

SEO-оптимізація

Враховуємо всі вимоги пошукових систем ще на етапі проектування. Тому наші сайти легко підкорюють ТОП-10 пошукової видачі.

Висока конверсія

Забезпечуємо цільовий трафік. Проектуємо сайти так, щоб більша частина відвідувачів перетворилася в ваших клієнтів.

Mobile Friendly

Використовуємо адаптивну верстку. Контент Вашого сайту буде однаково зручно читатись як на десктопному комп'ютері, так і на планшеті або мобільному телефоні.

Етапи розробки сайтів

Щоб замовити створення сайту у нас, вам потрібно:

 1. Залишити заявку на сайті, по телефону, e-mail або заповнити анкету.
 2. Скласти технічне завдання у вільній формі або заповнити бриф на розробку сайту.
 3. Узгодити з менеджером і затвердити майбутній план робіт.
 4. Підписати договір і оплатити рахунок на передоплату.
 5. Чекати завершення робіт у зазначені терміни.
 6. Отримати готовий проект сайту на нашому тестовому хостингу, де Ви зможете внести свої зауваження та пропозиції.
 7. Оплатити залишок суми і отримати готовий сайт з доменом і хостингом.

Ми завжди йдемо назустріч клієнту, вносимо необхідні доопрацювання. Вся робота повністю прозора. Допрацьовуємо і додаємо додатковий функціонал, якщо з часом виникне така потреба.

Call us

Не знаєте з чого почати

Зателефонуйте нам

Замовити дзвінок
Call us